Spolu za lepšie Zlaté Moravce

Autor: Ivan Debnár | 1.6.2018 o 20:13 | (upravené 3.6.2018 o 22:07) Karma článku: 1,21 | Prečítané:  485x

Vážení Zlatomoravčania a obyvatelia okresu Zlaté Moravce. Spájanie demokratických politických strán pokračuje.

Dovoľte mi oznámiť Vám, že politické strany a hnutia Sloboda a Solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti a Kresťanskodemokratické hnutie uzavreli koaličnú dohodu v okrese Zlaté Moravce. V nasledujúcich dňoch a týždňoch Vám bude oznámené  meno kandidáta na primátora Zlatých Moraviec, spolu s kandidátmi na poslancov mestského zastupiteľstva, ale i ostatných kandidátov v okolitých obciach okresu Zlaté Moravce.

V okrese Zlaté Moravce máme jasný cieľ. Chceme vyhrať primátorské voľby v Zlatých Moravciach. Ponúkneme Vám kandidáta, ktorý bude mať na to najlepšie predpoklady. Kandidát bude vzdelaný, budem mať čisté financovanie a myslí to úprimne  a hlavne chce, aby žili v našom meste všetci lepšie. 

Heslo primátorských volieb v Zlatých Moraviec bude zmena Zlatých Moraviec k lepšiemu mestu. Mesto bude čistejšie (odpad i financovanie), otvorené občanom (mesto bude transparentne komunikovať s občanmi mesta ) a mnohé ďalšie programy  predstavíme v programovom vyhlásení.

Koaličná dohoda je základným kameňom úspechu v komunálnych voľbách ako i následná spolupráca po komunálnych voľbách. Osobne nevidím žiadnu prekážku v našej spolupráci.

Pripájam aj vyjadrenie Magdáleny Krsekovej ( okresnej predsedníčky Kresťanskodemokratického hnutia) "Kresťanskodemokratické hnutie Zlaté Moravce víta spoluprácu so stranami Sloboda a Solidarita a Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti na komunálnej úrovni. Je čas na zmenu, zmenu k lepšiemu. K lepšiemu a krajšiemu mestu Zlaté Moravce, pôvabnejším a milším dedinám v našom okrese. Spoločnými silami vybudujeme naše okolie pre nás a naše deti" 

Je čas posunúť sa vpred inak nášmu mestu zase hrozí, že zostane stagnovať na mieste ako sme toho boli svedkami v posledných rokoch (a to nemyslím posledné 2 ani 4 roky)...

S úctou

Ivan Debnár

Okresný predseda Sas

Asistent poslanca NR SR

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Dobré ráno

Dobré ráno: Nie či, ale kedy bude koronavírus na Slovensku

Otázky a odpovede o novej nákaze.

Stĺpček šéfredaktorky Beaty Balogovej

Kto vytvoril podmienky pre mafiánsky únos štátu? Pochopili sme?

Väčšina pozná odpoveď na tieto otázky.


Už ste čítali?